Küünla ohutusinfo
Esimesel põletamisel peaks küünalt järjest põletama kuni kogu pealispinna sulamiseni (~4h). See tagab küünla ühtlase põlemise. Järgmistel põletamistel lõigake tahi põlenud ots natuke tagasi või eemaldage see majapidamispaberiga. See tagab, et küünal põleks puhtalt ja ei tahmaks. Liiga pikk või põlemisjääkidega taht põhjustab liiga suure leegi, mis muutub ebastabiilseks ning võib tekitada suitsu ja tahma.
Küünla kustutamiseks kasutage küünla kustutajat (snuffer) või noaotsa, et taht vaha sisse uputada ja siis uuesti üles tõsta. Küünlaleegi ära puhumisel tekib ruumi ebameeldiv suits.
Ärge põletage küünalt järjest üle 3 tunni. Põletage küünalt alati kuumakindlal alusel, eemal süttida võivatest esemetest. Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel. Hoidke põlevat küünalt laste ja loomade eest. Vältige tuuletõmbust küünla juures. Ärge kunagi jätke põlevat küünalt järelevalveta!
Kodulõhnastaja ohutusinfo
Kodulõhnastaja vedelik imendub pulkadesse 24 tunni jooksul. Kodulõhnastaja lõhna tugevust saab reguleerida pulkade arvuga. Väiksemas ruumis soovitame kasutada 3 pulka ja suures ruumis 7 pulka. Asetage kodulõhnastaja kohta, kus õhk liigub – see tagab lõhna parema levimise ruumis. Pöörake pulkasid korra nädalas, et tagada ruumis aroom.
Kodulõhnastaja aroom kestab keskmiselt 4-6 kuud. Kodulõhnastaja kestvus sõltub kodulõhnastaja paiknemise asukohast, päevavalgusest, õhuniiskusest jm aspektidest.
Ettevaatust, vedelik võib kahjustada ja määrida pindasid! Hoidke kodulõhnastaja lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Võib tekitada allergilist nahareaktsiooni. Nahale sattumise korral pesta rohke vee ja seebiga. Nahaärrituse või lööbe korral pöörduda arsti poole. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Vältida sattumist keskkonda.